Tanie długopisy z nadrukiem w zestawie ze smyczą

Jeśli chcemy mieć pewność, że klienci niezbyt szybko zgubią otrzymane od nas tanie długopisy z nadrukiem, warto zakupić specjalne długopisy ze smyczą. Dzięki temu dodatkowemu elementowi, możemy być pewni, że zawieszony na szyi długopis zawsze będzie na swoim miejscu. Dzięki temu także oferowane przez nas gadżety reklamowe będą cieszyć się sporym uznaniem.

Jeśli już chodzi o długopisy reklamowe ze smyczą, to wiadomo, że zawsze kupuje się ich większą ilość - jest to minimum 100 sztuk, ich koszt to niespełna 100 zł. Zatem mamy jasny obraz, jak korzystnie możemy zamówić tanie długopisy z nadrukiem i w dodatku ze smyczą.

Firmy oferujące swoim klientom pozwalają nam zawsze wybrać długopisy w interesującym nas fasonie. Trzeba przyznać, że najpopularniejsze tanie długopisy z nadrukiem na smyczy to pisaki Tornado o charakterystycznym dość grubym korpusie, umocowanym w górnej części na smyczy.

Oczywiście smycz długopisów jest zawsze na tyle długa, by można było swobodnie nimi pisać, nie zdejmując jej z szyi. Zatem nie ma obawy, że długopis okaże się dla nas niewygodny.

Naturalnie firmy sprzedające gadżety reklamowe świadome są, że klienci mają różne wymagania co do kolorystyki długopisów oraz smyczy. Nie ma właściwe w tym względzie większych ograniczeń, to samo tyczy się nadruku na długopisach.